Hlúpa mládež, hlúpy svet.

Autor: Dominika Hajdučková | 7.1.2015 o 20:33 | Karma článku: 4,01 | Prečítané:  398x

Ľudia a najmä tí skôr narodení často tvrdia, aká je dnešná mládež hlúpa. Po chvíľke zamyslenia musím uznať, že naozaj majú pravdu.

V poslednej dobe vážne nechápem ako sa môžu mladí ľudia tak zanedbávať. Neviem ako môžu skrývať a odignorovať to, čo v nich drieme. Prečo nenechajú prejaviť svoj mozog v plnej kráse? Utláčajú svoju vlastnú inteligenciu, lebo sú im prednejšie iné veci. Áno dnešná generácia je možno múdra, no svoju inteligenciu najčastejšie utláčajú v zábave, či už v alkohole, drogách a ďalších omamných látkach. Zatvárajú oči a klopia uši pred pravdov. Nevzdelávajú sa, predsa prednejšia je vodka a víno. Prečo našim jediným záujmom je poriadne si užiť? Prečo jednoducho na sebe nepracujeme a nesnažíme sa zo seba spraviť tú najlepšiu verziu akou môžeme byť? Vraj je to chyba doby. Máme svoje vzory a ideály, ktoré už nevedia kam vyhodiť svoje peniaze. Prezentujú sa pred svetom ako najlepšie vedia, snažia sa byť odlišní, snažia sa upútať. Chceme byť ako oni, chceme mať slávu a moc tak ako oni. Myslíme si, že to čo robia a ako sa prezentujú je správne. Napodobňujeme ich, správame sa tak ako si to naša doba vyžaduje. Áno viem, je to chyba doby, ale tú predsa vytvárame MY.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Stredoslováci vo zvýšenej miere zomierajú na pády. Nikto nevie prečo

Rakovina hrubého čreva u mužov a prsníka u žien patria podľa údajov Eurostatu na európske pomery k najvypuklejším príčinám úmrtí u nás.

TECH

Vyriešili záhadu Bermudského trojuholníka? Žiadna nie je

Vinu hádžu na netradičné oblaky, ktoré majú fungovať ako vzdušné bomby.


Už ste čítali?